4 نفر آنلاین
درخواست موزیک

جدید ترین موزیک های منتشر شده

آرشیو

تماس با ما

وب سایت کرد صدا یکی از پر بازدیدترین سایت های موزیک در ایران است که از سال 1391 فعالیت میکند. کرد صدا در حال حاضر ماهانه نزدیک به بیش از نیم میلیون نفر بازدید کننده دارد که اکثر بازدیدکنندگان و مخاطبان آن را افراد جوان (زن و مرد) و علاقمندان به موسیقی تشکیل میدهند و از این رو بستر مناسبی جهت پخش آثار و تبلیغات شما فراهم آورده است.

فرم تماس با ما
شکلک شکلک شکلک شکلک شکلک شکلک شکلک شکلک شکلک شکلک
کد امنیتی

مزایای تبلیغات و پخش آثار

کرد صدا یکی از سایت های پربازدید ایرانی است، ورودی بالا و تاثیر صفحات اولیه جستجوی گوگل باعث شده که کرد صدا یک انتخاب ایده آل برای تبلیغات شما باشد. در اینجا روزانه هزاران نفر منتظر هستند تا با آثار، کسب و کار یا استارت آپ شما آشنا شوند و ما مفتخریم که واسط این آشنایی باشیم.

  • 15K+ بازدید روزانه
  • 500K+ بازدید ماهانه
  • 2K+ موزیک ثبت شده
  • 400+ تعداد دیدگاه
  • 200+ بک لینک

رزرو پخش اثر و جایگاه تبلیغات

بنر های تبلیغاتی شما در ابعاد استاندارد، در مکان های مناسب و سایت قرار خواهند گرفت تا بهترین بازده را برای شما داشته باشند. برای رزرو جایگاه های تبلیغاتی در کرد صدا ابتدا موقعیت های مختلف را در بخش جایگاه های تبلیغاتی مشاهده کرده و سپس از طریق شماره تلفن یا ایمیل ما که در این صفحه اعلام کردیم یا از طریق فرم تماس که در این صفحه موجود است با ما در ارتباط باشید.


نازلترین قیمت ها را برای جایگاه های سایت برای شما در نظر گرفته ایم. به دلیل امکان رزرو شدن جایگاه ها هرچه زودتر نسبت به رزرو و انتخاب جایگاه خود اقدام کنید و در صورت نیاز به جایگاه متفاوت تر و یا تبلیغات براساس کلیک (آمار کلیک ها) میتوانید با پشتیبانی و شماره تماس ذکر شده ارتباط برقرار کنید.

جایگاه های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، کرد صدا بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

رزرو جایگاه های تبلیغاتی

ابعاد بنر های تبلیغاتی باید استاندارد باشد تا مشکلی در نمایش آن به وجود نیاید. در ضمن حداکثر سایز بنر ها نباید بیشتر از مقدار تعیین شده باشد ، سایز بیشتر از مقدار تعیین شده سرعت لود سایت را کاهش می دهد و کاربران را اذیت خواهد کرد. از قرار دادن بنر های چشمک زن و آزار دهنده و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی معذوریم.

مکان محل نمایش بنر ابعاد بنر حداکثر سایز نوع بنر تعرفه توضیحات
A-1 هدر : صفحه اصلی 254X370 110.Kb HTML5 - Gif - JPG 120.000 تومان قیمت متغیر
A-2 هدر : ادامه مطالب 254X370 110.Kb HTML5 - Gif - JPG 160.000 تومان قیمت متغیر
A-3 هدر : تمام صفحات 254X370 110.Kb HTML5 - Gif - JPG 220.000 تومان صفحه اصلی + ادامه مطالب
B-1 بنر : صفحه اصلی 143X874 50K HTML5 - PNG - JPG - GIF 50.000 تومان قیمت ثابت
B-2 بنر : ادامه مطلب 143X874 50K HTML5 - PNG - JPG - GIF 70.000 تومان قیمت ثابت
C-1 بنر : تمام صفحات 143X874 50K HTML5 - PNG - JPG - GIF 100.000 تومان انتهای بنر انیمیشن 3 ثانیه ثابت باشد
C-2 بنر : صفحه سینگل 143X874 50K HTML5 - GIF 200.000 تومان انتهای بنر انیمیشن 3 ثانیه ثابت باشد

نکات حائز اهمیت

به دلیل پشتیبانی نکردن اکثر مرورگر ها از فرمت فلش ، از پذیرفتن بنر های فرمت swf معذوریم. در عوض می توانید بنر های فلش خود را به html5 تبدیل کرده و در اختیار ما قرار دهید. همچنین تمامی تعرفه های قرار داده شده در این صفحه به صورت ماهانه می باشد و برای رزرو تبلیغات به صورت چند تایی یا برای مدت زمان بیشتر از یک ماه ، تخفیف مناسبی برای شما اعمال خواهیم کرد.

برای رزرو تبلیغات از راه های ارتباطی قرار داده شده در این صفحه با ما در ارتباط باشید. 7 روز هفته ، 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به سوال شما عزیزان هستیم.