4 نفر آنلاین

پس از غیبتی هفت ساله و با همراهی سالار عقیلی صورت می‌گیرد

پس از غیبتی هفت ساله و با همراهی سالار عقیلی صورت می‌گیرد
آلبوم «میهن» جدیدترین اثر محمدجلیل عندلیبی نوازنده و آهنگساز شناخته شده ایرانی اسفندماه سال جاری به بازار می­آید. در این آلبوم، سالار عقیلی در مقام خواننده، عندلیبی را همراهی می کند.
 
محمدجلیل عندلیبی که علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی نامش را با آثاری همچون «بنمای رخ»، «آتش در نیستان» و «غریبستان» به خاطر سپرده‌اند، در کارنامه هنری‌اش سابقه همکاری با خوانندگان مطرحی همچون محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، زنده‌یاد رضوی سروستانی، زنده‌یاد ایرج بسطامی و علیرضا افتخاری را دارد. این آهنگساز شناخته‌شده، حالا بعد از چند سال سکوت در فضای موسیقی کشور، دست به انتشار آلبوم «میهن» زده و خودش حضور سالار عقیلی به عنوان خواننده در این آلبوم را تجربه‌ای منحصر به‌فرد و شاخص ارزیابی کرده است.
 
امیرحسین رضا (تک‌نواز تار)، زنده‌یاد پارسا احتشامی پور(تک‌نواز نی)، سانوا عندلیبی (تک‌نواز ­عود) و سالار عندلیبی (تکنواز تنبک) در این آلبوم، در همراهی با ارکستر مولانا (ارکستر محمدجلیل عندلیبی) حضور داشته‌اند.

صبوحی زدگان (در اصفهان)، تک‌نوازی تار (درآمد اصفهان و فرود به دشتی)، میهن ای میهن، تک‌نوازی تار (دستگاه شور)، وطنم خوش­تر، در این عشق بمیرید (شور و اصفهان) قطعاتی از این آلبوم به شمار می­روند.
 
ژاله صادقیان نیز در «میهن» به عنوان گوینده حضور متفاوتی دارد.
 
آلبوم«میهن» که توسط موسسه فرهنگی «ایران مولانا» تهیه شده، به زودی از سوی موسسه «ایران گام» وارد بازار موسیقی خواهد شد.
توجه : نظرات و نقد خود را در دیدگاه ثبت کنید

دیدگاه های

پس از غیبتی هفت ساله و با همراهی سالار عقیلی صورت می‌گیرد

ثبت دیدگاه

کد امنیتی
برای تغییر کدامنیتی روی تصویرعدد، ضربه بزنید